Na wiśnickim zamku, 14 września br., odbyła się konferencja „Wsparcie osób opuszczających zakłady karne – dobre praktyki w ramach współpracy". Wydarzenie zorganizowane zostało przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - instytucję Województwa Małopolskiego we współpracy z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Krakowie oraz Burmistrz Nowego Wiśnicza. Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia dostępnego tutaj https://www.youtube.com/watch?v=9ihkuyhqQtY