Wystawa prac uczniów Wiśnickiego Plastyka
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu zaprasza na wystawę prac uczniów Wiśnickiego Plastyka . Wystawę będzie można oglądać w weekendy 3 - 5 czerwca i 11- 12 czerwca w godzinach 10:00-18:00. W dniu 3 czerwca o godz. 13:00 odbędzie się wernisaż.
Od 6 do 10 czerwca wystawa będzie udostępniona dla grup, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu (kontakt: wicedyrektor.art@wisnickiplastyk.pl)


