Remont budynku remizy OSP w Królówce
Gmina Nowy Wisnicz prowadzi zaawansowane prace przy przebudowie budynku remizy OSP w Królówce. Wykonane zostały tynki na klatce schodowej, w trakcie są prace przy suficie podwieszanym w sali na piętrze, wymieniono instalację elektryczną oraz instalację c.o., przebudowano pomieszczenia wc. Ponadto wykonane zostało ocieplenie ścian zewnętrznych budynku oraz połaci dachowej wełną mineralną.

