Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Zapraszamy na festyn strażacki do Kobyla w najbliższą sobotę od 16!

Na górze plakatu informacje o festynie strażackim, w tle zdjęcie stadionu sportowego, na małych zdjęciach: grupa obrzędowa, dmuchana zjeżdżalnia, scena i wóz strażacki

W najbliższą sobotę 20 sierpnia na stadionie sportowym Klubu Sportowego Czarni Kobyle od godziny 16 odbędzie się festyn strażacki. W programie m.in. atrakcje i zabawy dla dzieci, pokaz sprzętu gaśniczego, mecz towarzyski Orliki- Żaczki oraz występ Grupy Obrzędowej Kobylanie przygotowany w ramach zadania pn.: "Zwyczaje obrzędowe w tańcu".

Szczegóły na plakacie. Zachęcamy do udziału!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia