Logo Miasta i Gminy Wiśnicz
Powróć do: Urząd Miejski

Struktura organizacyjna urzędu

 

Pracownicy i struktura organizacyjna Urzędu Miejskiego w Nowym Wiśniczu 

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon
Małgorzata Więckowska Burmistrz 14 68 509 12
Regina Wielgus Sekretarz 14 68 509 12
Ewa Korogwicz Skarbnik 14 68 509 16
Tomasz Pogon Radca Prawny  
Joanna Mirowska - Tobiasz Radca Prawny  

Urząd Stanu Cywilnego

Sylwia Kura Kierownik USC 14 68 509 41
Dorota Kokoszka Z- ca Kierownika, Samodzielne stanowisko ds. Rady Miejskiej

14 68 509 44
14 68 509 41

Grażyna Panna Inspektor

14 68 509 21
14 68 509 22

Referat Organizacji, Kontroli i Promocji

Aneta Mazanek Kierownik 14 68 509 32
Waldemar Kokoszka Inspektor 14 68 509 38
Barbara Burdak Inspektor 14 68 509 18
Katarzyna Faber Podinspektor 14 68 509 18
Justyna Wieciech Podinspektor 14 68 509 32
     

Sekretariat - Dziennik podawczy

Monika Węgrzyn Inspektor 14 68 509 12,
14 68 509 10
fax 14 68 509 11
Agnieszka Sowińska Inspektor 14 68 509 12,
14 68 509 10
fax 14 68 509 11

Referat Edukacji

Joanna Uznańska Kierownik 14 68 509 34
Mariola Szewczyk Główny Księgowy 14 68 509 34
Anna Jasińska - Kruk Główny specjalista 14 68 509 34
Halina Sułek Inspektor 14 68 509 34
Paulina Roman Inspektor 14 68 509 34

Referat Inwestycji, Remontów i Utrzymania

Mirosław Obrał Kierownik 14 68 509 25  

Zespół ds. Inwestycji i Zamówień Publicznych

Małgorzata Dębosz Zastępca Kierownika 14 68 509 24  
Barbara Kokoszka Inspektor  14 68 509 24  
Mieczysław Wojtas Pomoc administracyjna 14 68 509 49  

Zespół ds. Rozwoju,  Utrzymania i Remontów

Mirosław Krupa  Zastępca Kierownika 14 68 509 29  
Sławomir Golemiec  Inspektor 14 68 509 27  
Grzegorz Waśniowski  Inspektor 14 68 509 27  
Marcin Kram  Podinspektor 14 68 509 27  
Anna Michalska
 Podinspektor 14 68 509 27  
Patrycja Kolarz  Pomoc administracyjna 14 68 509 27  

Referat Finansowo – Budżetowy i Podatków

Bernadeta Węgrzyn Główny Księgowy 14 69 509 16  
Sabina Morońska Inspektor 14 68 509 40  
Barbara Bacik   Inspektor   14 68 509 40    
       

Podatki i opłaty lokalne

Iwona Górka Główny specjalista 14 68 509 20  
Małgorzata Dudek Inspektor 14 68 509 19  
Stanisława Świątek Inspektor 14 68 509 20  
Jadwiga Chodur Inspektor 14 68 509 20  

Kasa/Płace

Małgorzata Guzik Inspektor 14 68 509 17  
Agata Mączka Inspektor 14 68 509 17  

Zespół ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi

Patrycja Wójcik Inspektor - Koordynator 14 68 509 14  
Marta Panna    Podinspektor 14 68 509 14  
Iwona Bączek Podinspektor 14 68 509 47  

Referat Rolnictwa, Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska

Ewa Kumor Kierownik 14 68 509 31  

Zespół ds. Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Bernadetta Świątek Inspektor 14 68 509 31  
Agata Ślusarczyk Inspektor 14 68 509 33  
Marta Widełka Inspektor 14 68 509 33  

Zespół ds. Gospodarki Przestrzennej

Maria Bienias Inspektor 14 68 509 30  
Joanna Stabrawa Inspektor 14 68 509 30  
Agnieszka Ponisz Pomoc Administracyjna 14 68 509 35  

Zespół ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych

Kinga Mocię Inspektor - Koordynator 14 68 509 26
Katarzyna Jankowicz Inspektor 14 68 509 26
Katarzyna Tobjasz Podinspektor 14 68 509 26

 

Zespół Informatyków

Krzysztof Ożegalski Informatyk 14 68 509 28
Adam Górski Informatyk 14 68 509 48

 

 Zarządzenia Burmistrza ws. Regulaminu Organizacyjnego