Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka składamy wszystkim Druhnom i Druhom z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Nowy Wiśnicz najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy szacunku i uznania za Waszą codzienną gotowość do niesienia pomocy.

Dziękujemy za ofiarną służbę, odwagę oraz poświęcenie, które każdego dnia okazujecie mieszkańcom naszej gminy. Wasze zaangażowanie w ratowanie życia, zdrowia i mienia, a także udział w działaniach społecznych i kulturalnych, budują bezpieczeństwo oraz integrują naszą lokalną wspólnotę.

Niech święty Florian — Wasz patron — czuwa nad Wami podczas każdej akcji i w codziennym życiu. Życzymy Wam zdrowia, pomyślności, bezpiecznych powrotów z akcji oraz satysfakcji z pełnionej służby.

Wszystkiego dobrego dla Druhen i Druhów z Nowego Wiśnicza, Chronowa, Kobyla, Królówki, Łomnej, Muchówki, Połomia Dużego, Starego Wiśnicza, Wiśnicza Małego.

Burmistrz Nowego Wiśnicza - Małgorzata Więckowska

Przewodniczący Rady Miejskiej - Marcin Korta

Św-_Florian 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności