Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Zebranie dla mieszkańców Osiedla Nowego Wiśnicza

Uprzejmie zawiadamiamy Mieszkańców Nowego Wiśnicza o planowanym zebraniu z udziałem Burmistrza Nowego Wiśnicza, Pani Małgorzaty Więckowskiej w dniu 14 grudnia 2022 r. (środa)  o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy do udziału.

Pliki do pobrania:

SPietro22120812220.pdf
Format: pdf, 196.69 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności