Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Mieszkaniec Gminy Nowy Wiśnicz skończył 100 lat

W ostatni dzień roku 2024 Burmistrz Nowego Wiśnicza Pani Małgorzata Więckowska oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Sylwia Kura odwiedziły mieszkańca miejscowości Wiśnicz Mały – Pana Henryka Zaleśnego, który dnia 28 grudnia br. ukończył 100 lat. Na ręce Jubilata Burmistrz przekazała list  z życzeniami od Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska oraz Wojewody Małopolski Krzysztofa Klęczara, a także w imieniu własnym i Rady Miejskiej Nowego Wiśnicza. 

Z okazji tak pięknego jubileuszu Dostojnemu Jubilatowi

serdecznie gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności,

nieustającej pogody ducha i zdrowia na długie lata.

Niech każdy dzień wnosi w Pana życie dużo rodzinnego ciepła i miłości,

niech napawa Pana radością i poczuciem dumy z życiowych doświadczeń.

Galeria zdjęć

Mieszkaniec Gminy Nowy Wiśnicz skończył 100 lat Mieszkaniec Gminy Nowy Wiśnicz skończył 100 lat Mieszkaniec Gminy Nowy Wiśnicz skończył 100 lat
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności