Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Wyniki tegorocznej edycji konkursu “Najpiękniejszy ogródek przydomowy w Gminie Nowy Wiśnicz”

W dniu wczorajszym podczas Jarmarku Wiśnickie Specjały poznaliśmy laureatów gminnego konkursu "Najpiękniejszy ogródek przydomowy w Gminie Nowy Wiśnicz". Do tegorocznej edycji zgłoszono 5 ogródków przydomowych.

Podczas oceniania komisja brała pod uwagę następujące kryteria:

  • kompozycję roślinną (różnorodność),
  • różnorodność gatunków,
  • ogólny porządek i czystość na posesji i wokół niej,
  • pomysłowość i oryginalność,
  • estetykę,
  • małą architekturę ogrodową.

Decyzją komisji przyznano:

I miejsce – Danuta Golemiec

II miejsce – Anna Janusz

III miejsce – Jadwiga Bogdanowska

Wyróżnienia: Marta i Jakub Wzorek, Beata Węgrzyn.

Serdecznie gratulujemy!!!

Zachęcamy do obejrzenia tych pięknych i niezwykle urokliwych miejsc- https://www.youtube.com/watch?v=5B5cBOiCFWY

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności