Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Finał konkursu „Małopolska Wieś 2022”

19 sierpnia br. nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Małopolska Wieś 2022” organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, w którym wieś Kobyle została wyróżniona w kategorii Najpiękniejsza Małopolska Wieś i otrzymała pomoc finansową w wysokości 10 000 zł. Nagrodę z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego odebrała Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska oraz Sołtys Kobyla Małgorzata Grabiec. Wyniki zostały ogłoszone 4 lipca, o czym pisaliśmy już tutaj 

kolorowy symbol M pod nim napis małopolska

Zdjęcie: Arch. UMWM

Więcej na ten temat na stronie https://www.malopolska.pl/aktualnosci/samorzad/final-konkursu-malopolska-wies-2022

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności