Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Świąteczny posiłek – dar serca

W imieniu własnym, a przede wszystkim obdarowanych osób oraz rodzin składam serdeczne podziękowania Państwu Edycie i Krzysztofowi Kołodziejczyk, którzy jak co roku pamiętali i bezinteresownie wspomogli dobroczynną akcję przygotowując dla 76 osób wigilijne dania, które trafiły bezpośrednio do domów potrzebujących.
Podziękowania składam również pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Wiśniczu za sprawne dostarczenie paczek.

 

Aneta Feliksiak

Kierownik MOPS Nowy Wiśnicz

Galeria zdjęć

zestaw daniowy na stole, świeczka paczuszka ze słodkościami
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności