Rusza rekrutacja do Żłobka w Królówce
Burmistrz Nowego Wiśnicza informuje, że dnia 20 maja 2026 r. rozpocznie się rekrutacja dzieci do Żłobka w Królówce. Nabór potrwa do 12 czerwca 2026 r.
Rekrutacja dotyczy dzieci w wieku od ukończenia 20. tygodnia życia do 3 lat.
Karty zgłoszenia oraz regulamin rekrutacji dostępne są w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Nowym Wiśniczu oraz na stronie internetowej Gminy Nowy Wiśnicz.
Wypełnione karty zgłoszenia należy złożyć w terminie do 12 czerwca 2026 r. w jednej z poniższych form:
- osobiście – na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Nowym Wiśniczu, Rynek 38
godziny pracy:
* poniedziałek: 8.00 – 16.00
* wtorek – piątek: 7.00 – 15.00
- pocztą tradycyjną na adres:
Urząd Miejski w Nowym Wiśniczu
Rynek 38
32-720 Nowy Wiśnicz
- elektronicznie – dla osób posiadających kwalifikowany podpis elektroniczny, podpis osobisty lub profil zaufany.
Podpisaną kartę zgłoszenia w formacie PDF należy przesłać na adres do e-Doręczeń:
AE:PL-63792-65556-SCUIT-31.
O zachowaniu terminu decyduje data wpływu dokumentów do Urzędu Miejskiego w Nowym Wiśniczu.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu do Żłobka decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać w Referacie Edukacji pod numerem telefonu 14 685 09 34.
