Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Podpisanie umów na zakup pojazdów ratowniczo-gaśniczych dla OSP z terenu Gminy Nowy Wiśnicz

W dniu 25 stycznia br. Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska podpisała umowy finalizujące zadanie pn. „Zakup 2 pojazdów ratowniczo- gaśniczych dla OSP z terenu gminy Nowy Wiśnicz”. Pierwsza z nich została podpisana z Grzegorzem Ziają Prezesem Zarządu firmy AMS CARS Sp. z o.o. na pojazd marki Iveco model Magirus Eurocargo - koszt 660 000 zł, z przeznaczeniem dla OSP Muchówka. Druga umowa z firmą Zygszym Sp. z o.o. reprezentowaną przez Prezesa Zarządu Piotra Kargula oraz Członka Zarządu Zygmunta Czyżyckiego na pojazd marki Volvo model FM 44 - koszt 545 000 zł, z przeznaczeniem dla OSP Kobyle.
Na realizację w/w zadania gmina otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w wysokości 1 000 000,00 zł.

Polski_Lad 

 

Galeria zdjęć

Podpisanie umowy na zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Muchówka - Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska i Prezes firmy AMS CARS Sp. z o.o. Grzegorz Ziaja Podpisanie umowy na zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Muchówka - Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska i Prezes firmy AMS CARS Sp. z o.o. Grzegorz Ziaja Podpisanie umowy na zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Kobyle - Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska i przedstawiciele firmy Zygszym Sp. z o.o. Piotr Kargul i Zygmunt Czyżycki Podpisanie umowy na zakup pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Kobyle - Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska i przedstawiciele firmy Zygszym Sp. z o.o. Piotr Kargul i Zygmunt Czyżycki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności