Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Niepodległa na Dzień Flagi

Zapraszamy wszystkich chcących uczcić zbliżające się Święto Flagi do udziału w ogólnopolskiej akcji społecznej — wystarczy wywiesić flagę 2 maja, zrobić zdjęcie z Biało-Czerwoną i opublikować je w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga.

2 maja obchodzimy Dzień Flagi, który w tym trudnym czasie toczącej się wojny na Ukrainie uzmysławia nam wartość i symboliczne znaczenie prostego gestu wywieszenia flagi narodowej.
Link do spotu https://www.youtube.com/watch?v=6yrUdTBOII4
 
Tegorocznej akcji #mojaflaga towarzyszy kampania społeczna Biura Programu „Niepodległa” zachęcająca do wywieszania Biało-Czerwonej nie tylko 2 maja, ale również w inne święta narodowe i ważne dni dla każdego z nas. Pamiętajmy bowiem, że od 2004 roku polską flagę można eksponować cały rok.
Serdecznie pozdrawiamy!
Biuro Programu "Niepodległa"
napisy związane z 2 maja, kobieta trzyma flagę za nią w rzędzie idą inne osoby

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności