Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Uczniowski Klub Sportowy „JP2 Stary Wiśnicz”, Gmina Nowy Wiśnicz oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z terenu Gminy Nowy Wiśnicz do udziału w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego.

Wydarzenie odbędzie się 21 listopada (piątek) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu. Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych (podział będzie zależał od liczby zgłoszonych uczestników).

Początek turnieju: godz. 15:15

Rejestracja uczestników odbędzie się bezpośrednio przed rozpoczęciem rozgrywek.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 509 675 565.

Uwaga: za dowóz i odbiór dzieci odpowiadają rodzice.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Turniej organizowany jest w ramach projektu „Prowadzenie sekcji tenisa stołowego”, realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Nowy Wiśnicz.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności