Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Konkurs plastyczny dla młodszych uczniów

Zachęcamy dzieci klas IV-VI do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. " Budujemy wspomnienia, inwestujemy w przyszłość- czas razem, czas z rodziną". Zadanie polega na wykonaniu plakatu promującego spędzanie wolnego czasu z rodziną. 

Organizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowym Wiśniczu.

  • Zadaniem uczestnika jest przygotowanie plakatu – dowolną techniką w formacie A3 promującego spędzanie wolnego czasu z rodziną.
  • Do konkursu przystępują uczniowie indywidualnie;
  • Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny;
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu i ogłoszenia jego wyniku.

Prace należy dostarczyć do pedagogów szkolnych w terminie do 14 lutego 2025 r.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu socjalnego - „Szczepionka na przemoc-czyli skuteczna profilaktyka”.

 

Pliki do pobrania:

regulamin konkursu Anna Papuga(1).odt
Format: odt, 48.22 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności