Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Jubileusz 10-lecia Strażackiej Orkiestry Dętej ze Starego Wiśnicza!

Już w najbliższą sobotę, 5 lipca, serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości do wspólnego świętowania jubileuszu 10-lecia istnienia Strażackiej Orkiestry Dętej ze Starego Wiśnicza.

Obchody rozpoczną się o godz. 15:00 uroczystą Mszą Świętą w kościele pw. Św. Wojciecha w Starym Wiśniczu. Po nabożeństwie zapraszamy na teren boiska przy Szkole Podstawowej w Starym Wiśniczu, gdzie na wszystkich uczestników czekać będzie muzyczna uczta w wykonaniu zaproszonych orkiestr dętych.

Na scenie wystąpią:
- Orkiestra Dęta z Królówki,
- Orkiestra Dęta z Okulic,
- Orkiestra Górnicza Kopalni Soli w Bochni,
- oraz oczywiście gospodarze — Strażacka Orkiestra Dęta ze Starego Wiśnicza.

Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, takich jak dmuchańce, malowanie twarzy czy wata cukrowa, a całe wydarzenie zakończy wieczorna biesiada przy muzyce.

Wydarzenie organizowane jest przy wsparciu finansowym Gminy Nowy Wiśnicz oraz Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Jubileusz_Orkiestry_OSP_Stary_Wiśnicz 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności