Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Gmina Nowy Wiśnicz z kolejnym dofinansowaniem!

Z radością informujemy, że pozyskaliśmy 100 000 zł dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego na realizację zadania pn. „Wsparcie osób najuboższych na wymianę pieców pozaklasowych”.

Celem programu jest pomoc osobom dotkniętym ubóstwem energetycznym w zmianie systemu ogrzewania opartego na paliwach stałych. W ramach zadania możliwe będzie dofinansowanie m.in.:
- podłączenia do sieci ciepłowniczej,
- zakupu i montażu kotłów na pellet drzewny z automatycznym podajnikiem,
- kotłów zgazowujących drewno,
- instalacji ogrzewania elektrycznego.

Dofinansowanie może pokryć aż 90% kosztów kwalifikowanych poniesionych przez wnioskodawcę.

To kolejny krok w stronę poprawy jakości powietrza i warunków życia naszych mieszkańców.
Logo-Malopolska-V-RGB  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności