Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

Gmina Nowy Wiśnicz na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Krakowie

2 grudnia br. Gmina Nowy Wiśnicz brała udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym na Rynku w Krakowie. Stoisko wystawiennicze z regionalnymi pysznościami przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich Królówka, na stoisku można było porozmawiać z pracownikami Urzędu Miejskiego o naszym regionie i pobrać ulotki i foldery promocyjne. Nasza gmina prezentowała także na krakowskiej scenie bogaty repertuar. Swoimi talentami podzielili się publicznością grupy i stowarzyszenia: Chór Canon, Zespół Regionalny Folkowa Kuźnia, Kapela i Grupa Kolędnicza działające przy Stowarzyszeniu Rozwoju Połomia Dużego. Ich występy zgromadziły liczną publiczność, która nagradzała występy gromkimi klaskami. Obfite opady śniegu choć utrudniały komunikację, jednak przykryły krakowski rynek białym puchem nadając świąteczny urok.

Galeria zdjęć

KGW Królówka występ chóru Canon Burzmistrz Małgorzata Więckowska przemawia na scenie Burzmistrz Małgorzata Więckowska przemawia na scenie występ chóru Canon występ chóru Canon występ zespołu Folkowa Kuźnia występ zespołu Folkowa Kuźnia występ zespołu Folkowa Kuźnia występ zespołu Folkowa Kuźnia Występ solistki z Grand Voices Występ solistki z Grand Voices Występ solistki z Grand Voices występ kapeli z Połomia Dużego występ kapeli z Połomia Dużego Występ solistki z Grand Voices występ grupy kolędnicznej występ grupy kolędnicznej Krakowski ratusz występ grupy kolędnicznej występ grupy kolędnicznej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności