Logo Miasta i Gminy Wiśnicz

DLA NIEPODLEGŁEJ

W dniu 11 listopada 2023 r. Strażacka Orkiestra Dęta z Królówki uczestniczyła w gminnych obchodach Święta Niepodległości w Nowym Wiśniczu. Swą grą uświetniła mszę świętą i przemarsz spod kościoła pod pomnik Wolności, pod którym zagrała hymn państwowy i wiązankę pieśni żołnierskich. Występ ten był punktem finalnym projektu pn. „Dla Niepodległej” realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Nowy Wiśnicz. Koncert odbył się pod Patronatem Burmistrza Nowego Wiśnicza Małgorzaty Więckowskiej.

Elżbieta Wołek

INF-_OSP_Królówka(1) 

 

 

Galeria zdjęć

członkowie orkiestry ustawieni do przemarszu obok kościoła orkiestra podczas przemarszu, idą ulicą w tle drzewa, za nimi uczestnicy uroczystości orkiestra gra koło pomnioka, w tle trawa drzewa mury zamkowe członkowie orkiestry podczas koncertu członkowie orkiestry podczas koncertu członkowie orkiestry podczas koncertu członkowie orkiestryoraz Burmistrz, po lewej baner
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności