Struktura organizacyjna urzędu

Pracownicy i struktura organizacyjna Urzędu Miejskiego w Nowym Wiśniczu w roku 2019

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon
Małgorzata WięckowskaBurmistrz14 68 509 12
Regina WielgusZastępca Burmistrza14 68 509 12
Ewa KorogwiczSkarbnik14 68 509 16
Piotr CyankiewiczSekretarz14 68 509 15
Stefan MigdałRadca Prawny14 68 509 15
Joanna Mirowska – TobiaszRadca Prawny

Urząd Stanu Cywilnego

Sylwia KuraKierownik USC14 68 509 41
Dorota KokoszkaZ- ca Kierownika, Samodzielne stanowisko ds. Rady Miejskiej14 68 509 44

14 68 509 41

Grażyna PannaInspektor14 68 509 21
Lucyna WołowczykInspektor14 68 509 22

Referat Organizacji i Kontroli

Aneta MazanekInspektor14 68 509 32
Waldemar KokoszkaInspektor14 68 509 38
Paulina RomanInspektor14 68 509 45

Sekretariat – Dziennik podawczy

Monika Węgrzyn

 

Agnieszka Sowińska

Inspektor

 

Inspektor

14 68 509 12

14 68 509 10
fax. 14 68 509 11

14 68 509 12

14 68 509 10

Referat Edukacji

Joanna UznańskaKierownik14 68 509 34
Lesława MikulskaGłówny Księgowy14 68 509 34
Mariola SzewczykZastępca Głównego Księgowego14 68 509 34
Anna Jasińska – KrukGłówny specjalista14 68 509 34
Halina SułekInspektor14 68 509 34

Referat Inwestycji, Remontów i Utrzymania

Mirosław ObrałKierownik14 68 509 25

Zespół ds. Inwestycji i Zamówień Publicznych

Małgorzata DęboszZastępca Kierownika14 68 509 24
Barbara Kokoszka

Mieczysław Wojtas

Inspektor

Pomoc administracyjna

14 68 509 24

14 68 509 49

Zespół ds. Rozwoju,  Utrzymania i Remontów

Mirosław KrupaZastępca Kierownika14 68 509 27
Sławomir GolemiecInspektor14 68 509 27
Grzegorz Waśniowski

Anna Krupa

Patrycja Kolarz

Inspektor

Pomoc administracyjna

Pomoc administracyjna

14 68 509 27

14 68 509 27

14 68 509 27

Referat Finansowo – Budżetowy i Podatków

Bernadeta WęgrzynGłówny Księgowy14 69 509 16
Sabina MorońskaInspektor14 68 509 40
Barbara Bacik

 

Inspektor

 

14 68 509 40

 

Podatki i opłaty lokalne

Iwona GórkaGłówny specjalista14 68 509 20
Małgorzata DudekInspektor14 68 509 19
Stanisława ŚwiątekInspektor14 68 509 20
Jadwiga ChodurInspektor14 68 509 20
Marta PannaPomoc administracyjna14 68 509 20

Kasa/Płace

Małgorzata GuzikInspektor14 68 509 17
Agata MączkaInspektor14 68 509 17

Zespół ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi

Irena BakalarzKoordynator zespołu14 68 509 14
Ewa BeretaInspektor14 68 509 47
Patrycja BrydniakPodinspektor14 68 509 14

Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej

Ewa KumorKierownik14 68 509 31

Zespół ds. Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

Bernadetta ŚwiątekInspektor14 68 509 31
Agata Ślusarczyk

Marta Widełka

Justyna Wieciech

 

Inspektor

Inspektor

Referent

 

14 68 509 33

14 68 509 31

14 68 509 33

 

Zespół ds. Gospodarki Przestrzennej

Katarzyna GogolaInspektor14 68 509 30
Maria BieniasInspektor14 68 509 30
Joanna Stabrawa

Agnieszka Ponisz

Podinspektor

Pomoc administracyjna

14 68 509 30

14 68 509 30

Zespół ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych

Kinga MocięInspektor
Koordynator
14 68 509 26
Katarzyna JankowiczInspektor14 68 509 26
Katarzyna TobjaszPomoc administracyjna14 68 509 26

Referat Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu

Barbara BurdakInspektor14 68 509 18
Katarzyna FaberPomoc administracyjna14 68 509 18

Zespół Informatyków

Władysław Justyński

Adam Górski

Informatyk

Informatyk

14 68 509 28

14 68 509 48

 

Zarządzenia Burmistrza ws. Regulaminu Organizacyjnego