Trwa głosowanie w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”

Szanowni Państwo,
Przypominamy, że trwa II etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski edycja III. Zachęcamy do głosowania i odkrywania małopolskich skarbów.
Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.
Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Zachęcamy do głosowania na turystyczne skarby znajdujące się na terenie Gminy Nowy Wiśnicz w kategorii:

Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna – Gmina Nowy Wiśnicz

Głosowanie trwa od 2 do 21 września 2020 roku.

Głos można oddać tylko raz – na jednego kandydata w ramach każdej z kategorii konkursowych.

Link do głosowania https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-3/glosowanie

Uwaga !!! Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony.

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku 2022. Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna” otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.

Laureatów i wyróżnionych w konkursie poznamy już w październiku br.