„Piknik sportowo-rodzinny” w Chronowie

W dniu 7 i 8 sierpnia 2021r. na stadionie w Chronowie odbył się coroczny „Piknik sportowo-rodzinny” zorganizowany przez Ludowy Klub Sportowy „Gryf Chronów”.
W sobotę jak i w niedzielę piknik poprzedzony był turniejem piłkarskim „GRYF 2021”, którego organizatorem był zarząd klubu. Zadanie to było współfinansowane z budżetu Powiatu Bocheńskiego.
Sobotnie zmagania sportowe rozpoczęły drużyny w kategorii Młodzik, a mianowicie :
Gospodarze turnieju LKS GRYF CHRONÓW, LKS ORZEŁ LEWNIOWA, CERAMIKA MUCHÓWKA\ZRYW KRÓLÓWKA oraz PAGEN GNOJNIK.
I miejsce: GRYF CHRONÓW
II miejsce: CERAMIKA MUCHÓWKA/ZRYW KRÓLÓWKA
III miejsce: PAGEN GNOJNIK
IV miejsce: ORZEŁ LEWNIOWA
Natomiast w niedzielę zagrały młodsze dzieci w kategorii ORLIK: LKS GRYF CHRONÓW, SZKÓŁKA PIŁKARSKA ZUBELLO, BESKID ŻEGOCINA oraz ORZEŁ LEWNIOWA.
I miejsce: SZKÓŁKA PIŁKARSKA ZUBELLO
II miejsce: BESKID ŻEGOCINA
III miejsce: GRYF CHRONÓW
IV miejsce: ORZEŁ LEWNIOWA
Zmagania młodych piłkarzy sędziowane były przez zaproszonych sędzów. Turnieje dostarczyły sporo emocji i radości młodym adeptom piłki nożnej.
Po zakończeniu rywalizacji każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz zwycięskie zespoły statuetki i nagrody rzeczowe wręczone przez wice starostę Ryszarda Drożdżaka oraz przedstawiciela MZPN pana Wiesława Biernata.
Po zakończonych zmaganiach piłarskich, dzieci jak i dorośli mogli skorzystać z atrakcji i bufetu z regionalnymi specjałami przygowawanymi przez LKS GRYF CHRONÓW.
W sobotę jak i w niedzielę wszyscy bawili się znakomicie przy muzyce zaproszonych DJ.
Już teraz zapraszamy za rok.

Prezes Zarządu LKS GRYF CHRNÓW
Dariusz Zygmunt