Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet – zaproszenie

Jak można jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład zdobyć wartą kilkaset złotych kartę podarunkową do wykorzystania w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką niespodziankę przygotował dla kobiet portal www.dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Będą to bowiem (jak wskazuje nazwa portalu) zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. w godzinach 19:00-20:00.

Warto podjąć się tego wyzwania, ponieważ na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na wszystkie produkty ze sklepu Relaksacyjne.pl !

Natomiast jeśli chodzi o główne nagrody, to do wygrania jest sześć kart podarunkowych, o wartości od pięćdziesięciu do pięciuset złotych, naturalnie do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Oferuje on szeroką gamę produktów premium dla kobiet: począwszy od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez opaski na oczy, aż po naturalne termofory. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów, a do tego tworzone są w naszym kraju, zgodnie z ideą zero waste, z ogromną starannością.

Więcej szczegółów oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet

plakat