Mamy już Roczek! Wiśnicka Akademia Maluszka

W dniu wczorajszym, 27 stycznia br. Wiśnicka Akademia Maluszka obchodziła swoje pierwsze urodziny.
Na wychowanków działającego od roku klubu malucha czekała moc atrakcji – odświętny wystrój sal, otoczenie wokół budynku, na powitanie przepiękna balonowa brama, a w sali został przygotowany candy bar, na którym znajdowały się słodkie przekąski, owocowe koreczki oraz lemoniada.
Podczas uroczystości nie zabrakło tortu i to właśnie od zgaszenia świeczki rozpoczęło się świętowanie. Nie zabrakło tradycyjnego sto lat oraz wspólnych zdjęć.
Ogromną niespodzianką dla maluszków był dmuchany zamek wypełniony kolorowymi kuleczkami. Radość i uśmiech nie schodził z ich twarzy aż do popołudnia.
Wydarzenie to odbyło się dzięki sponsorom, którym Dyrektor Klubu Pani Anna Widła składa serdeczne podziękowania, a wśród nich:
– Burmistrz Nowego Wiśnicza
– F.T.H. Brzesko
– MAGIC PROJECTS
– Stal-Chem elektro
– Kambud
– Zakład Tokarsko- Ślusarski Błoniarz Adam
– F.H.U. “Kris” Krzysztof Kołodziejczyk
– RODZICE DZIECIACZKÓW.
Słowa uznania należą się również pracownikom placówki za trud włożony w przygotowanie tego dnia.
Wiśnicka Akademia Maluszka cieszy się bardzo dobrą opinią. Z powodzeniem działa profil facebookowy klubu, gdzie często ukazują się artykuły dotyczące działalności klubu.
Przypomnijmy, że klub mógł powstać dzięki dofinansowaniu udzielonemu przez Wojewodę Małopolskiego w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” (468 918 zł), a także ze środków pozyskanych w ramach projektu pn. „Wsparcie na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym na terenie Gminy Nowy Wiśnicz poprzez dostosowanie budynku znajdującego się na działce nr 2215/1 w miejscowości Stary Wiśnicz na cele utworzenia klubu dziecięcego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (484 500 zł). Gmina Nowy Wiśnicz przekazała ze środków własnych 129 000 zł.