Koncert “Kolędowy to czas”

Szanowni Państwo zapraszamy do wysłuchania koncertu Strażackiej Orkiestry Dętej w Starym Wiśniczu pod batutą Pana Krzysztofa Wołowca, który został zrealizowany w ramach projektu „Kolędowy to czas”. Muzycy opracowali kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne, te bardzo tradycyjne w naszym kraju jak również charakterystyczne w różnych rejonach świata.
Nagrane zostały wersje instrumentalne oraz zaśpiewane z towarzyszeniem orkiestry przez zaproszonych do współpracy wokalistów Gabrielę Stolińską, Klaudię Papież, Dominikę Kolarz oraz członków orkiestry Justynę Nowak, Justynę Tota i Kubę Nalepę. Koncert został nagrany w kompleksie Hotelowo – Restauracyjnym „Panorama” Państwa Edyty i Krzysztofa Kołodziejczyków, do których zespół kieruje słowa wdzięczności za okazaną pomoc. Nad dźwiękiem i oświetleniem czuwał Pan Robert Wieciech wraz ze swoimi współpracownikami, a całość nagrana przez Pana Piotra Rogusza. Wykazali się dużą cierpliwością i profesjonalizmem, co przełożyło się na komfort pracy nad materiałem. Za wsparcie otrzymane również od zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Wiśniczu i Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Wiśniczu muzycy składają podziękowania.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia koncertu. 

Koncert “Kolędowy to czas”

Realizacja przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez pozyskanych środków otrzymanych w konkursie ofert w ramach programu „Małopolskie Orkiestry Dęte 2020” ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Oferta na realizację tego zadania złożona również została w Urzędzie Miejskim w Nowym Wiśniczu. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i Gminy Nowy Wiśnicz.