BAL KARNAWAŁOWY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

23 stycznia 2020 r. w Restauracji Panorama w Starym Wiśniczu po raz kolejny odbył się Bal Karnawałowy Osób Niepełnosprawnych, którego organizatorami byli Państwo Edyta i Krzysztof Kołodziejczyk wspólnie z Warsztatem Terapii Zajęciowej w Proszówkach. Bal Karnawałowy stał się już imprezą cykliczną, organizowaną rok rocznie i z niecierpliwością wyczekiwaną przez osoby niepełnosprawne. W tym roku w zabawie uczestniczyło około 240 osób z różnych ośrodków województwa małopolskiego.
Oficjalnego rozpoczęcia balu dokonał Właściciel Kompleksu Hotelowo – Restauracyjnego ,,Panorama” – Pan Krzysztof Kołodziejczyk, Starosta Bocheński – Pan Adam Korta oraz Burmistrz Nowego Wiśnicza – Pani Małgorzata Więckowska. Po przywitaniu gości, miała miejsce uroczysta Gala, na której odbyło się wręczenie wyróżnień za działalność społeczną i charytatywną osób zaangażowanych w pomoc niepełnosprawnym.
Po uroczystym obiedzie rozpoczęły się tańce, które trwały do późnych godzin popołudniowych. Wspaniała karnawałowa muzyka poderwała wszystkich do zabawy. Goście mogli skorzystać również z wyśmienitej kuchni restauracji Panorama. Niezwykła atmosfera miejsca sprzyja integracji osób niepełnosprawnych, ich aktywizacji i rehabilitacji społecznej. Niezapomniane chwile i wrażenia powodują, iż uczestnicy z niecierpliwością wyczekują kolejnego balu.
Kierownik i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce dziękują szczególnie państwu Edycie i Krzysztofowi Kołodziejczyk, którzy w całości pokryli koszt tej uroczystości, za ogromne serce, gościnność i otwartość na potrzeby osób niepełnosprawnych.