Rezerwacje na drugi seans spektaklu “Mężczyzna idealny”

Z uwagi na duże zainteresowanie spektaklem “Mężczyzna idealny” uruchamiamy rezerwacje na drugi seans, który odbędzie się w ostatnią sobotę września, tj. 28.09.2019 r. o godz. 20.30. w sali balowej wiśnickiego zamku.

Rezerwacje i informacja w Miejskim Ośrodku Kultury, Rynek 6 i pod numerem telefonu: 14 612 87 04.

Bilety w cenie 60 zł, dla grup powyżej 10 osób, bilet 50 zł od osoby!

W spektaklu wystąpią m.in.: Artur Dziurman, Małgorzata Lewińska, Tadeusz Ross i Michał Milowicz.

A o czym opowiada spektakl „Mężczyzna idealny?”

Sławny telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała.

Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytanie, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat…

Zapraszamy na terapię śmiechem!:)

Małgorzata Domagalska, Syndykat Artystyczny