Jarmark Wiśnicki

Kolejny Jarmark Wiśnicki już za nami. Jak co roku wiśnicki rynek od wczesnych godzin porannych tętnił życiem.

Od godz. 10.00 otwarta została działalność wystawienniczo – handlowa. Bogaty i różnorodny asortyment przybyłych wystawców przyciągał i zachęcał do kupna i skosztowania regionalnych produktów.

Jarmark urozmaiciły m.in. animacje z udziałem szczudlarzy i kuglarzy z Grupy Lokomotora, zabawy z grupą Odtwórstwa Historycznego Per Seacula. Najmłodsi mogli również skorzystać z zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, trampolinach oraz wielu innych atrakcji.

Na scenie miały miejsce: występy dzieci, koncerty wokalistów i zespołów warsztatów muzycznych działających przy MOK, programy artystyczne zespołów tańca nowoczesnego. Występy zachwyciły licznie zgromadzoną publiczność, a młodych artystów nagrodzono gromkimi brawami.

Następnie odbyły koncerty w wykonaniu: Agaty Sobocińskiej z Zespołem oraz Gwiazdy Wieczoru – Zespołu VIDEO. Całość dopełniła zabawa taneczna z Pema 2 – dwukrotnym Mistrzem Polski Prezenterów Dyskotek oraz widowisko ogniowo-pirotechniczne z udziałem szczudlarzy i kuglarzy. 

Poza sceną w galerii Fakt otwarto wystawę I Pleneru malarskiego im. ks. Stanisława Nowaka. Uczestnikom pleneru, który odbył się 1 czerwca, Burmistrz Nowego Wiśnicza wręczyła upominki.

Pełna galeria zdjęć dostępna na stronie MOK

 

Komentarze są wyłączone.