Święto Rodziny w Chronowie

3 czerwca 2018 roku w Chronowie na stadionie Gryfu zorganizowano Święto Rodziny łączące trzy uroczystości: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca.
Pomysłodawcą wydarzenia byli nauczyciele i Samorząd Uczniowski PSP w Chronowie, a udało się go przygotować dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców. O godzinie 14.00 przedszkolaki pod okiem pani Katarzyny Dziedzic rozpoczęły uroczystość spektaklem pt. „O żabce, która rodziców nie słuchała”. Wspaniała i rozweselająca gra aktorska pociech zachwyciła rodziców. Starsi uczniowie radośnie wyśpiewali życzenia, po czym wszyscy obdarowali wzruszonych rodziców upominkami.
Następnie do gry wkroczyły dziewczyny z Akademii Tańca i porwały w tany tłumy gości dając im większy wycisk niż trenerzy „Tańca z gwiazdami”.
Pani Edyta Ziółkowska przygotowała serię rozmaitych konkurencji, m.in. łowienie rybek w stawie dla tatusiów, przebieranie nasion dla kopciuszków, slalom z piłką, rodzinny spacer z balonem, artystyczna wizja rodzica i dziecka, quiz jak dobrze się znamy i wiele innych.
Żądne wyzwań rodziny spontanicznie zorganizowały mecz tatusiowie kontra synowie, podczas którego mamy z rozdartymi sercami kibicowały raz pociechom, raz mężom.
W przerwach zabaw i gier każdy mógł upiec kiełbaskę na ognisku. Rodzice zadbali o liczbę kalorii i bezustannie serwowali lody, na zmianę z owocami, słodyczami i zimnymi napojami.
Dzięki niespodziance zorganizowanej przez Państwa Serwatków dzieci mogły do woli korzystać z dmuchanych zjeżdżalni i basenu z kulkami.
Na zakończenie dzieci otrzymały prezenty – niespodzianki, a dyrektor PSP w Chronowie pani Ewa Zygmunt gorąco podziękowała każdej rodzinie.
Było wesoło, kolorowo, radość ogromna i zabawa wspaniała.

Dorota Górka –Kwinta opiekun SU

Komentarze są wyłączone.