Uwaga! Audytorzy energetyczni rozpoczęli wizje lokalne na terenie gminy

Urząd Miejski w Nowym Wiśniczu informuje, że na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego na terenie Gminy Nowy Wiśnicz rozpoczęto sporządzanie ocen energetycznych budynków dla beneficjentów w ramach Działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (wymiana starych kotłów węglowych).

Logo RPO

Wykonawcą ocen energetycznych na terenie Gminy Nowy Wiśnicz jest wybrane w drodze przetargu przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego konsorcjum firm: Arkadiusz Kuryś (lider), ul. Osiedle Bolesława Prusa 25, 72-400 Kamień Pomorski i Energo-Term Michał Manikowski, ul. Księcia Warcisława I 22c/3, 71-667 Szczecin.
Audytorzy będą kontaktować się z mieszkańcami telefonicznie na numery podane w ankietach składanych w Urzędzie Miejskim i umawiać się indywidualnie na wykonanie wizji lokalnej. 

Audyty będą wykonywane nieodpłatnie. Będą one wykonywane w kolejności składania ankiet przez mieszkańców (do wyczerpania limitu przyznanego przez Urząd Marszałkowski). Dodatkowo bardzo prosimy o umożliwienie audytorom wykonywania wizji lokalnej w budynkach w ciągu dnia, od rana do zmierzchu ponieważ jednym z elementów wizji jest wykonanie dokumentacji fotograficznej  budynku.
Prosimy o dalsze śledzenie strony internetowej Urzędu Miejskiego Nowy Wiśnicz w celu uzyskania kolejnych ważnych informacji dotyczących ocen energetycznych.

Komentarze są wyłączone.