Zawody na szczeblu gminnym w piłce nożnej chłopców

W dniu dzisiejszym, tj. 5 maja 2017r., na Orliku w Wiśniczu rozegrano zawody w piłce nożnej chłopców “6-ki” w ramach Gimnazjady 2016/2017. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z czterech gimnazjów z naszej gminy, a mianowicie uczniowie Gimnazjum z Kobyla, Królówki, Nowego i Starego Wiśnicza. Po rozlosowaniu numerów drużyn i ustaleniu kolejności spotkań przystąpiono do gry. Niepokonanym okazał się zespół z Gimnazjum z Kobyla, który nie przegrał żadnego meczu. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Królówki, która przegrała tylko ze zwycięzcami (0:1). Na trzecim miejscu znalazł się zespół z Gimnazjum z Nowego Wiśnicza, na czwartym natomiast uczniowie z Gimnazjum ze Starego Wiśnicza. Drużyna z Gimnazjum w Kobylu będzie reprezentować naszą gminę podczas zawodów powiatowych, które zostaną rozegrane już 9 maja w Bochni. Powodzenia!

Komentarze są wyłączone.