Sukces Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu w konkursie „Wzorowa łazienka 2016” 

Zespół Szkół  im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu już po raz drugi odniósł sukces w realizacji programu społeczno-edukacyjnego „Wzorowa łazienka 2016”zainicjowanego przez markę Domestos. Jego celem była edukacja najmłodszych z podstawowego zakresu higieny oraz poprawa standardu i komfortu szkolnych łazienek. Program był formą ogólnopolskiego konkursu, w którym szkoły podstawowe mogły wygrać remont łazienek o wartości 30 000 zł (nagroda główna). Dodatkowe nagrody to roczny zestaw zapasów produktów marki Domestos dla 200 szkół z najwyższą liczbą punktów.

Zadaniem konkursowym była interpretacja hasła „Wzorowa łazienka”, która polegała na przedstawieniu projektu graficznego przyjaznej łazienki szkolnej dla szkoły uczestniczącej w programie. Następnym krokiem było zamieszczenie prac konkursowych wykonanych przez uczniów w przypisanej szkole „Galerii” na stronie www.wzorowalazienka.pl, gdzie zbierane były głosy internautów. Każdy mógł oddać każdego dnia tylko jeden głos na szkołę, która jego zdaniem ma najciekawszą galerię „Wzorowych łazienek”. Program wraz z głosowaniem trwał od 12 września do 30 listopada 2016r. Dnia 6 grudnia 2016r. nastąpiło ogłoszenie wyników. Nasza szkoła znalazła się w rankingu wyróżnionych szkół spośród 1141 szkół uczestniczących w programie. Dnia 13 lutego 2017r. otrzymaliśmy nagrodę w postaci rocznego zestawu zapasów produktów marki Domestos, dzięki którym szkolne toalety będą mogły zabłysnąć przykładem.

Dyrektor szkoły mgr Anna Waśko oraz koordynator programu z ramienia szkoły, którym była mgr Alfreda Borgula składają serdeczne podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy złożyli prace konkursowe, dzięki którym mogła powstać „Galeria naszej szkoły” oraz wszystkim internautom, którzy oddawali głosy na galerie naszej szkoły.

Komentarze są wyłączone.