XIII Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego

W ramach feryjnego wypoczynku dla dzieci z Gminy Nowy Wiśnicz odbyła się już kolejna, VIII edycja Międzyświetlicowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Nowego Wiśnicza. Turniej rozegrano 4 lutego w trzech kategoriach wiekowych – szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Mecze w systemie pucharowym (dwójkowym) były rozgrywane jednocześnie na trzech stołach. Podczas rozgrywek, uczestnicy mogli również wzmocnić się poczęstunkami i napojami regenerującymi. Po raz kolejny turniej stał się okazją do czynnego, grupowego wypoczynku tworząc miłą, sportową rywalizacją według zasad fair play a uczestniczyli w nim przedstawiciele Kobyla, Królówki, Leksandrowej, Łomnej, Muchówki, Połomia Dużego, Starego Wiśnicza oraz gościnnie z Lipnicy Dolnej.

Rozgrywki turniejowe sędziowali: Pani Lidia Pawlik, Pan Ryszard Gaworczyk, Pan Tadeusz Duś.

Po rozegraniu wszystkich meczy w poszczególnych kategoriach następujące miejsca zajęli:

Kategoria szkół podstawowych:

I miejsce – Dominik Piwowarczyk z Kobyla,

II miejsce – Kacper Pawlik z Muchówki

III miejsce – Marcin Kołodziej z Królówki

Kategoria szkół gimnazjalnych:

I miejsce – Nikodem Cygan z Muchówki,

II miejsce – Kamil Biernat z Kobyla,

III miejsce – Adrian Janas z Kobyla

Kategoria szkół średnich:

I miejsce – Marcin Stary z Muchówki

II miejsce – Piotr Brzegowy z Muchówki,

III miejsce – Miłosz Więcław z Muchówki

Laureaci turnieju otrzymali puchary ufundowane przez Burmistrza Nowego Wiśnicza oraz nagrody rzeczowe przekazane przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu.

Turniej został zorganizowany przez Świetlicę Wiejską w Muchówce, Radnego Pana Władysława Starego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu.

Realizacja turnieju została dofinansowana ze środków przeznaczonych na „Program Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani na 2017r.”, tj. „współudział w działaniach promujących trzeźwy i bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież.

Pełna galeria zdjęć tutaj:

http://mok.nw.com.pl/2017/02/miedzyswietlicowy-turniej-tenisa-stolowego-w-muchowce/

Komentarze są wyłączone.