Duże osiągnięcia w Powiatowym Turnieju Tenisa stołowego

W dniach 16 i 17 listopada chłopcy i dziewczęta z gimnazjum z ZS w Starym Wiśniczu brali udział w Zawodach Powiatowych w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.
Do zawodów zgłosili się zwycięscy eliminacji gminnych oraz miejskich z 11 szkół. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta walczyli nie tylko o sam fakt wygranej, ale również o awans do kolejnego etapu rozgrywek zawodów rejonowych.
Wszyscy walczyli zaciekle. Jednak nie wszystkim udało się osiągnąć zamierzony efekt. Po zaciętej walce dwoje uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do dalszego etapu.
Weronika Put zajęła III miejsce, a Michał Kowaliński VI miejsce.
Wyżej wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w rejonie już w lutym w Gdowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
M.Smęda, J. Hojnik

Komentarze są wyłączone.