Dziewczyny ze Starego Wiśnicza Mistrzyniami Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

W piątek, 4 listopada 2016 roku, w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni odbyły się zawody powiatowe w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiło się pięć najlepszych zespołów. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej walce nasze dziewczęta nie dały szans rywalom i zdobyły I miejsce, a tym samym mistrzostwo powiatu. Kolejnym etapem były zawody rejonowe, które odbyły się w Krzeszowicach. Nasza drużyna po raz pierwszy wzięła udział w zawodach tej rangi. Pomimo iż nie było łatwo, dziewczyny walczyły do samego końca. Po zaciętej walce nasza drużyna zajęła V miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych w Halowej Piłce Nożnej. Gratulujemy i życzymy jeszcze większych sukcesów w przyszłym roku.

Jolanta Hojnik

20161109_130817

20161109_130908

powiaty-halowka

Komentarze są wyłączone.