Ogólnopolski Tydzień Kariery

Od stycznia 2016r. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt Kierunek Kariera, w którym uczestnicy mogą skorzystać z usługi Bilansu Kariery, a w rezultacie otrzymać bony na szkolenia, głównie językowe i komputerowe. Projekt jest adresowany do osób, które ukończyły 25 lat. Jednak podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, 17 – 23 października 2016 r., chcemy umożliwić skorzystanie z naszych usług także młodszym. Zapraszamy zatem osoby pracujące w wieku między 18 a 24 rokiem życia, które mają co najwyżej wykształcenie na poziomie ukończonego liceum/technikum (łącznie ze zdaną maturą) i które są związane z Małopolską (mieszkają tu, uczą się lub pracują).
W ramach projektu odbędzie się spotkanie lub cykl spotkań z profesjonalnym doradcą zawodowym oraz dofinansowanie do kursów m.in. językowych lub komputerowych (nawet do 87%) w postaci bonów szkoleniowych.
Poniżej link do strony z informacjami o projekcie:
www.pociagdokariery.pl
oraz linki do stron, gdzie bezpośrednio można zapisać się na usługę w wybranym Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej:
Nowy Sącz
http://karierans.evenea.pl/
Tarnów:
http://karierat.evenea.pl/
Kraków:
http://karierakr.evenea.pl/

logo-wup-kr

Komentarze są wyłączone.