Sukces biegaczy z Nowego Wiśnicza

W dniu 6. X. 2016r. w Bochni odbył się kolejny etap rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady ( Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe). W rywalizacji na szczeblu powiatowym gminę Nowy Wiśnicz reprezentowała liczna grupa biegaczy ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Nowego Wiśnicza pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: Lucyny Miki, Katarzyny Korty i Bartłomieja Hołysta. W bardzo trudnych warunkach, z wielkim zaangażowaniem chłopcy i dziewczęta we wszystkich kategoriach wywalczyli najwyższe lokaty awansując tym samym do zawodów wojewódzkich, na które udadzą się w dniu 11.X. 2016 r. do Nowego Targu. Młodym sportowcom składamy wielkie gratulacje i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.
Szczegółowe wyniki:
I miejsce w rywalizacji dziewcząt ze szkoły podstawowej sztafeta w składzie: Kornelia Rudek, Magdalena Krzywda, Gabryjela Bratek, Martyna Gacek, Wiktoria Fiołek, Natalia Goryczka, Aleksandra Oświęcimka , Weronika Nakielna, Anna Szpara, Alicja Grabarz, Oliwia Radzięta , Agata Kuras.
II miejsce w rywalizacji chłopców ze szkoły podstawowej sztafeta w składzie: Jan Kaim, Marcel Pilarski, Miłosz Wojtoń, Kacper Guzik, Mateusz Janiczek, Kamil Jastrzębski, Karol Kukla, Filip Kuc, Karol Kurek ,Mateusz Łacny.
I miejsce w rywalizacji dziewcząt z gimnazjum sztafeta w składzie: Antonina Tobiasz, Natalia Muskała, Małgorzata Remiszewska, Julia Tobiasz, Klaudia Łacna, Oliwia Rojek, Martyna Dziedzic, Dominika Sułek, Joanna Pięta, Izabela Zym, Katarzyna Drąg.
I miejsce w rywalizacji chłopców z gimnazjum sztafeta w składzie: Wojciech Tota, Mikołaj Imiołek, Mateusz Kulas, Michał Nowak, Jakub Skórnóg, Karol Trzeciak, Maciej Wełna, Jakub Czubala, Krzysztof Filipek, Bartosz Obrał.

Katarzyna Korta

Komentarze są wyłączone.