Pracowite wakacje w ZS w Nowym Wiśniczu

Tegoroczne wakacje w Zespole Szkół w Nowym Wiśniczu były bardzo pracowite. Począwszy od ostatnich dni czerwca do dnia dzisiejszego przeprowadzono szereg napraw.
W budynku przy ul. Szkolnej 1 wycyklinowano i pomalowano parkiety w 6 salach lekcyjnych oraz w gabinecie pedagoga szkolnego. Pomalowano 3 sale lekcyjne, w jednej utworzono za staraniem Pani Doroty Klimek nowoczesną pracownię języka angielskiego na wzór już istniejącej pracowni języka niemieckiego.
Największą inwestycją był remont i naprawa poszycia dachowego wraz z instalacją odgromową nad salą gimnastyczną .
Obecnie trwają prace porządkowe przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego – koszenie trawy i malowanie ogrodzenia wokół szkoły.


W budynku przy ul. Kościelnej 2 wymieniono zniszczony i pełen ubytków parkiet w sali nr 2 na panele podłogowe, co poprawiło estetykę i bezpieczeństwo. Odnowiono łazienki na parterze i piętrze. Jadalnia szkolna została zmodernizowana tj. część do spożywania posiłków została oddzielona od części gastronomicznej z okienkiem do wydawania posiłków i zwrotu naczyń; zamontowana została lada wraz z szafkami na naczynia, oraz umywalka; baza kuchenna została wzbogacona o większą ilość talerzy, sztućców i kubków. Odmalowane zostały drzwi wewnętrzne oraz lamperia przy wejściach do szkoły. Zniszczone wykładziny w salach lekcyjnych zostały zamienione na dywany. Poprawiona została estetyka pokoju nauczycielskiego.

Wszystkie prace udało się wykonać dzięki środkom budżetowym szkoły oraz sponsorom. Dyrekcja Zespołu Szkół w Nowym Wiśniczu serdecznie dziękuje wszystkim przyjaciołom szkoły za wsparcie, bezinteresowną pomoc oraz pracę podczas modernizacji naszych placówek.

Komentarze są wyłączone.