Sukces Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu w konkursie „Wzorowa łazienka”

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu zakończył realizację programu społeczno- edukacyjnego „Wzorowa łazienka 2015”zainicjowanego przez markę Domestos. Jego celem była edukacja najmłodszych z podstawowego zakresu higieny oraz poprawa standardu i komfortu szkolnych łazienek. Program był formą ogólnopolskiego konkursu, w którym szkoły podstawowe mogły wygrać remont łazienek o wartości 30 000 zł (nagroda główna). Dodatkowe nagrody to roczny zestaw zapasów produktów marki Domestos dla 100 szkół z najwyższą liczbą punktów. Zadaniem konkursowym była interpretacja hasła „Wzorowa łazienka”, która polegała na przedstawieniu projektu graficznego, tekstowego albo wideo przyjaznej łazienki szkolnej dla szkoły uczestniczącej w programie. Następnym krokiem było zamieszczenie prac konkursowych wykonanych przez uczniów w przypisanej szkole „Galerii” na stronie www.wzorowalazienka.pl, gdzie zbierane były głosy internautów. Każdy mógł oddać każdego dnia tylko jeden głos na szkołę, która jego zdaniem ma najciekawszą galerię „Wzorowych łazienek”. Program wraz z głosowaniem trwał od 1września do 30 listopada 2015r. Dnia 6 grudnia 2016r. nastąpiło ogłoszenie wyników. Nasza szkoła znalazła się na 19 miejscu spośród 1035 szkół uczestniczących w programie. Dnia 8 lutego 2016r. otrzymaliśmy nagrodę w postaci rocznego zestawu zapasów produktów marki Domestos, dzięki którym szkolne toalety będą mogły zabłysnąć przykładem.

Dyrektor szkoły mgr Anna Waśko oraz koordynator programu z ramienia szkoły, którym była mgr Alfreda Borgula składają serdeczne podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy złożyli prace konkursowe, dzięki którym mogła powstać „Galeria naszej szkoły” oraz wszystkim internautom, którzy oddawali głosy na galerie naszej szkoły.

Komentarze są wyłączone.