Rozstrzygnięto XVI Konkurs na Ozdoby Choinkowe w Stylu EKO

Konkurs EKO

Atmosferę zbliżających się świąt odczuwamy wszędzie. Przygotowujemy się do nich już od wielu dni. Świętami również zapachniało w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Starym Wiśniczu. Tutaj na szesnastu stoiskach opiekunowie placówek szkolnych, przedszkolnych, opiekuńczych i kulturalno – oświatowych aranżowali prace swoich podopiecznych do konkursu organizowanego przez Urząd Miejski i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu. Zasadniczym założeniem konkursu było, aby ozdoby wykonane były z materiałów poddawanych recyklingowi. Prace w dwóch kategoriach oceniało jury w składzie: Agata Załupska, Irena Bakalarz i Bernadetta Błoniarz.

Szczegółowe wyniki konkursu kliknij tutaj.

Wszystkim laureatom 17 grudnia 2015 r. nagrody wręczyli Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska, Radny Rady Miejskiej w Nowym Wiśniczu Szczepan Sułek, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Wiśniczu – Leszek Marszałek

Wszystkim serdecznie gratulujemy pomysłów i zaangażowania w wykonywaniu tych bardzo ciekawych prac, które zobaczyć można na wystawie pokonkursowej czynnej w OER w Starym Wiśniczu: 20 grudnia 2015 r. w godz. 14.00 -16.00, 21 grudnia w godz. 9.00 – 13.00, 29 i 30 grudnia w godz.9.00 – 11.00 oraz 7 stycznia 2016 r. w godz. 9.00 – 13.00.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz