VII Piknik Dojrzałego Lata „Ze Smakiem na Rowerze”

Frankówka

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny VII Piknik Dojrzałego Lata „Ze Smakiem na Rowerze” w Lokalnej Informacji Turystycznej „Frankówka Mała”, który odbędzie się w sobotę 8 sierpnia 2015 roku.

Tradycyjnie już od godziny 15.00 zapraszamy całe rodziny na plenerową imprezę, w ramach której przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji dla dużych i małych. Będą animacje dla dzieci, konkursy tematyczne, pokaz tradycyjnego pieczenia chleba, WIELKIE RODZINNE OGNISKO i inne niespodzianki. Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji będzie RODZINNY RAJD ROWEROWY NA ORIENTACJĘ śladem Gry Internetowo-Terenowej (o grze można przeczytać www.frankowka.pl/gra). Rejestracja uczestników (zespołów) – w każdym zespole minimum jedna osoba dorosła – odbywa się drogą mailową info@frankowka.pl (lub na FB facebok.pl/FrankwkaMala) oraz osobiście w dzień Rajdu o godzinie 10.30 we Frankówce Małej, Cichawka 107, gm. Łapanów.

Przewidywany początek Rajdu, godzina 11.30. Tegoroczny Piknik został objęty Honorowym Patronatem Starosty Bocheńskiego Ludwika Węgrzyna, który ufundował puchary i nagrody dla zwycięzców Rajdu.

Frankówka

Informacja prasowa

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz