APEL O WSPARCIE DLA POŁOMIA

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Nowy Wiśnicz

Jak wiemy trwa akcja „Podwórko NIVEA”, w której staramy się codziennie oddawać głosy, by zakwalifikować się do grupy 20 nagrodzonych miejscowości, w których może powstać piękny plac zabaw.

Pierwszy etap już za nami. W imieniu swoim i mieszkańców Połomia serdecznie dziękuję WSZYSTKIM PAŃSTWU, którzy włączyli się w głosowanie i wspierają naszą społeczność.

Głosy oddane w tym I etapie stanowią mocną bazę w dogrywce i dają realną szansę na pomyślny finał dla nas.

Jako radny Połomia Dużego zwracam się z gorącą prośbą o wzięcie udziału w tym II etapie głosowania. Mamy szanse na sukces tylko wtedy gdy połączymy siły. Razem możemy dużo!!! Porzućmy myśli typu: „ja z tego nie będę korzystał” lub „to nie w mojej miejscowości ma powstać plac zabaw, wiec nie warto”. Połom został zgłoszony do konkursu jako miejscowość gminy Nowy Wiśnicz. Jeśli się uda, to będzie to sukces nas wszystkich – mieszkańców naszej gminy! Niech mobilizacją i przykładem będzie dla nas sąsiednia gmina, w której mieszkańcy Łąkty Górnej już cieszą się ze swej wygranej.

Proszę połączmy się w tym przedsięwzięciu, pokażmy, że i nasza społeczność jest silna! Dziś walczymy dla Połomia, a może wkrótce przyjdzie kolej na wsparcie dla innych miejscowości naszej Gminy.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim zaangażowanym i apeluję o wytrwały udział w konkursie. Wciąż jesteśmy w tej grze, zatem chciejmy WYGRAĆ!

Głosuj na podwórko nivea

Proszę oddajcie codziennie głosy na podwórko, które będzie wizytówką naszej gminy.

Radny Połomia Dużego
Marcin Daniec

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz