Otwarcie wystawy wielkanocnej w OER

Wystawa

XIX Konkurs Wielkanocny ogłoszony przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu został już rozstrzygnięty. Do bieżącej edycji napłynęła duża ilość prac zgromadzona na rekordowej ilości stoisk a jest ich piętnaście. Prace pokazali wychowankowie szkół, przedszkoli, uczestnicy zajęć w świetlicach środowiskowych.

Komisja artystyczna w której pracowały panie: Halina Dudzic, Agata Załupska i Bernadetta Błoniarz, zgodnie z regulaminem nagradzały prace w dwóch kategoriach: za stoisko i prace indywidualne.

W kategorii za stoisko I miejscem nagrodzono: Zespół Szkół w Starym Wiśniczu, Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu i Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu – oddział w Wiśniczu Małym i Kobylu. Drugie miejsce otrzymało Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu. Wyróżnienia przyznano dla Świetlicy Szkolnej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Nowym Wiśniczu i Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce. Nagrody za przedstawione do konkursu palmy, pisanki, ciasto obrzędowe otrzymali: Roksana Filipczyk, Wioletta Kokoszka, Maria Konior, Ola Rajca, Maciej Rębilas, Kacper Krzywda, Zuzanna Dymura, Weronika Całka, Katarzyna Dobranowska, Natalia Broszkiewicz, Maja Wnęk, Edyta Trylińska, Angelika Gos, Jakub Nowak, Wojciech Krotos, Dominika Maź, Dawid Rozum, Ewelina Bereta, Anna Grabarz, Tomasz Ochel, Marzena Kokoszka, Katarzyna Bienias, Bartłomiej Kaczmarczyk, Piotr i Tomasz Kaczmarczyk z mamą, Aniela i Ola Oświęcimka z mamą Agnieszką, Krystiam Tworzydło, klasa 0, II i III z Filialnej Szkoły Podstawowej w Połomiu Dużym, sześciolatki z ZS w Królówce, Świetlica Wiejska w Kobylu i Świetlica Wiejska w Królówce. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również wszystkim opiekunom, nauczycielom i instruktorom, którzy włożyli dużo pracy w przygotowanie swoich podopiecznych do konkursu. Wszystkie prace oglądać można na wystawie, którą otworzyła Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska 25 marca 2015r. Zapraszamy do oglądania wystawy w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Starym Wiśniczu w dniach:

  • niedziela 29.03 od godz. 14.00 – 17.00
  • poniedziałek 30.03 od godz 9.00 – 13.00
  • wtorek 31.03 od godz. 9.00 – 13.00
  • środa 01.04 od godz. 9.00 – 13.00
  • poniedziałek 06.04 od godz. 13.00 – 15.00

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz