ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

5

10 października 2014 roku nastąpiło rozstrzygnięcie wakacyjnego konkursu plastycznego pt.“Mój dom, moja rodzina – zaprojektuj zakładkę do książki”

Organizatorem konkursu była Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni. Świetlica ze szkoły podstawowej w Nowym Wiśniczu wzięła czynny udział w tym przedsięwzięciu, a uczniowie pod kierunkiem Kingi Motak uczestniczyli w owym konkursie. Wpłynęło aż 146 prac, a uczestnicy byli oceniani w trzech kategoriach wiekowych kat. I (7-9) lat, kat. II (10-12) lat i kat. III (13-15) lat. Z nadesłanych prac aż trzy prace zdobyły uznanie jury i otrzymały nagrody. Nasi artyści należeli do II kategorii wiekowej i zdobyli:

I miejsce Małgorzata Trojanowska a wyróżnieni zostali Maciej Adamczyk i Zofia Ruśnica.

Prace były bardzo kolorowe, różnej wielkości i kształtu, wykonane różnorodnymi technikami. Nagrody książkowe i dyplomy wręczali Starosta Bocheński Jacek Pająk, który objął patronat nad tą imprezą oraz Dyrektorka Biblioteki Dorota Rzepka.

Pani Bernadetta Macheta inicjatorka i organizatorka konkursu dokonała prezentacji multimedialnej, która podsumowała wszystkie konkursy jakie odbyły się w ciągu ostatnich 10 lat, gdyż był to jubileuszowy wakacyjny konkurs plastyczny.

W bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze można było zobaczyć co działo się przez kolejne lata, a nawet zobaczyć siebie na starej fotografii.


Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz