Mianowanie Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu i jego zastępcy

Mianowanie

W piątkowe popołudnie, 3 października 2014 roku, w sali obrad ratusza miejskiego odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu oraz jego zastępcy.

Uroczystość rozpoczęła się meldunkiem złożonym Komendantowi Powiatowemu Policji w Bochni – podinsp. Mariuszowi Dymurze, który po powitaniu gości i wygłoszeniu przemówienia, wręczył mianowanym rozkazy personalne. Stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu objął kom. Mirosław Strach natomiast zastępcy – asp. sztab. Wojciech Wałkowski.

W uroczystości wzięli udział m.in. Starosta Bocheński – Jacek Pająk, Radni Powiatowi, Burmistrz Nowego Wiśnicza – Stanisław Gaworczyk, Wójtowie gmin: Lipnica Murowana i Żegocina,, przedstawiciele Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie, Prokuratury Okręgowej w Tarnowie i Prokuratury Rejonowej w Bochni, Dyrektor Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu, Komendant Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej, kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Bochni, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu, a także najbliższa rodzina awansowanych.

Burmistrz Nowego Wiśnicz wręczył medal „Pro publico bono” Komendantowi Powiatowemu Policji w Bochni – podinsp. Mariuszowi Dymurze oraz Komendantowi Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu – kom. Mirosławowi Strachowi za szczególne zasługi w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Miasta i Gminy Nowy Wiśnicz.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz