Stary Wiśnicz Czyta Dzieciom

Czytanie dzieciom

Dnia 23 czerwca 2014 roku w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Starym Wiśniczu o godz. 9.00 rozpoczęła się akcja pt: „Cały Wiśnicz Czyta Dzieciom”, zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowym Wiśniczu, filia -Stary Wiśnicz. W czasie spotkania dzieci ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola wysłuchały fragmentów książki Agaty Widzowskiej- Pasiak zatytułowanej „Dreptak i pępek świata”.

W przyjaznych progach Ośrodka Edukacji Regionalnej, spotkały się dzieci z trzech grup Przedszkolnych z Przedszkola w Starym Wiśniczu, oraz uczniowie kl ”0” i kl. III ze Szkoły Podstawowej.

Młodym słuchaczom z wielkim zaangażowaniem czytały Panie: Urszula Put – nauczyciel języka polskiego oraz zastępca Dyrektora Zespołu Szkół w Starym Wiśniczu, Bernadetta Błoniarz – instruktor MOK w Nowym Wiśniczu, Bernadetta Macheta – instruktor PiMBP w Bochni oraz ksiądz Bartłomiej Bodziony.

Dzieci z wielką uwagą wysłuchały fragmentów książki opowiadającej o przygodach małego prosiaczka o imieniu Dreptak, który wyrusza w drogę w poszukiwaniu Księżyca.

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz