Wyniki konkursu Via Sancta-Droga Święta

PLASTYKA

W KATEGORII PRZEDSZKOLA:

Dwa równorzędne I miejsca:       
– Filip Stadnicki  Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu
 Nikodem Tokarczyk Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu
Trzy równorzędne II miejsca:
– Mateusz Misiek  Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu
– Natalia Krotos Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu
– Zuzanna Salwa   Filialna Szkoła Podstawowa w Połomiu  Dużym
Dwa równorzędne III miejsca:
– Bartłomiej Bienias Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu
– Nikola Kuc Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu
Wyróżnienia:
 Michał Wojewoda  Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu
 Zofia Cholewa  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
 Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu, oddział w Muchówce

W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE , klasy 1-3    :

– Emilia Cholewa  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
II miejsce:
 Roksana Banaś Zespół Szkół w Królówce     
III miejsce:
– Izabela Trzósło Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
 Wyróżnienia:
 Monika Kita  Zespół Szkół w Królówce            
 Maksymilian Paduch  Zespół Szkół w Królówce      
 Lena Polek  Zespół Szkół w Królówce 
 Justyna Markowska  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
 Klasa II w Zespole Szkół w Nowym Wiśniczu

W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE , klasy 4-6:

Trzy równorzędne I miejsca:
– Marzena Kokoszka  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
– Weronika Put  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
– Julia Chrzan  Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
 II miejsce:
 Katarzyna Brzegowy Szkoła Podstawowa w Muchówce
 III miejsce:
– Karol Trzeciak Filialna Szkoła Podstawowa w Połomiu Dużym
 Wyróżnienia:
 Krzysztof Filipek  Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
 Ewelina Bereta  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu     
 Kacper Kaczmarczyk  Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

W KATEGORII GIMNAZJA:

I miejsce:      
– Wiktoria Dubiel  Zespół Szkół w Kobylu
 II miejsce:
 Angelika Gos Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
 III miejsce:
– Karolina Nalepka Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

FOTO:

W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE :

I miejsce:      
– Wiktoria Wyrwa Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
 Pozostałych miejsc nie przyznano

W KATEGORII GIMNAZJA:

I miejsce:      
– Krzysztof Kokoszka
 II miejsce:
 Angelika Gos Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
 Pozostałych miejsc nie przyznano

W KATEGORII SZKOŁY ŚREDNIE  :

I miejsce:      
– Łukasz Jarosz
 Pozostałych miejsc nie przyznano                 

FILM:

I miejsce:      
– Klasa VI Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
 wyróżnienia:
Norbert Klejdys i Kamil Cabała Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
 –Bartłomiej Sułek i Janusz Robak Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

MUZYKA:

I miejsce:      
„W Bożym Tonie” Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
III miejsce:   
Szymon Frankowicz Zespół Szkół w Kobylu
 wyróżnienia:
Jakub i Maciej Adamczyk Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
„Królewskie Słowiki” Zespół Szkół w Królówce
– Aniela i Aleksandra Oświęcimka Zespół Szkół Nowym Wiśniczu

PROZA

 W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE  :

I miejsce:      
– Joanna Brzegowa Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
II miejsce:    

 Kacper Krzywda Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
III miejsce:   
– Kamila Kruszyna Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
 wyróżnienie:
– Gabriela Mucha Zespół Szkół w Królówce

W KATEGORII GIMNAZJA:

I miejsce:      
– Beata Brydniak Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
II miejsce:    
– Jakub kokoszka Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
III miejsce:
 Aleksandra Rak Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

POEZJA

W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE  :

I miejsce:      
– Katarzyna Pilch Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
II miejsce:    
– Weronika Put Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
III miejsce:   
– Gabriela Białka Zespół Szkół w Kobylu
wyróżnienie:
– Mariusz Mazanek Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
– Ola Drożdż Zespół Szkół w Królówce

W KATEGORII GIMNAZJA:

I miejsce:      
– Adrianna Cholewa Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
II miejsce:    
– Karolina Dymura Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
III miejsce:
 Natalia Panna Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
wyróżnienie:
– Tomasz Ochel Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
– Aleksandra Kapcia Zespół Szkół w Królówce

W KATEGORII DOROŚLI:

wyróżnienie:
– Krystyna Twardosz Lipnica Górna

Dyplomem za udział w konkursie zostały wyróżnione:

Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
Zespół Szkół w Kobylu
Zespół Szkół w Królówce
Zespół Szkół w Starym Wiśniczu
Szkoła Podstawowa w Chronowie
Szkoła Podstawowa w Muchówce
Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu
Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu oddział w Muchówce
Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu
Filialna Szkoła Podstawowa w Połomiu Dużym

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz