Burmistrz w finale plebiscytu

burmistrzJuż po raz XIV Gazeta Krakowska oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski jest organizatorem plebiscytu “Najpopularniejszy wójt i burmistrz Małopolski 2013”. W pierwszym etapie plebiscytu, czytelnicy Gazety Krakowskiej zgłaszali swoich kandydatów do tego zaszczytnego tytułu, pisząc w uzasadnieniach kandydatur, że są to osoby, które konsekwentnie realizują swoje cele i działają na rzecz lokalnej społeczności.

Kolegium Redakcyjne “Gazety Krakowskiej” dokonało weryfikacji wszystkich zgłoszeń. Pragniemy poinformować, że Burmistrz Miasta i Gminy Nowy Wiśnicz – Pan Stanisław Gaworczyk – został zakwalifikowany do etapu finałowego plebiscytu.

Mamy nadzieję, że zechcecie się Państwo włączyć aktywnie w promocję plebiscytu oraz Waszej kandydatury. Obecnie trwa głosowanie na wybranych przedstawicieli samorządów.

Jak głosować?

Swój głos na wybranego kandydata można oddać za pomocą kuponów dołączonych do codziennej Gazety Krakowskiej w okresie od 4 do 18 października. Na jednym kuponie można oddać głos na jednego kandydata tylko w jednej kategorii. Wypełnione kupony należy dostarczyć pocztą lub osobiście do Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Prasa Krakowska, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków – do 22 października.

Innym sposobem głosowania jest wysłanie wiadomości SMS (zyskują Państwo wówczas dostęp do e-wydania Gazety Krakowskiej). Głosowanie SMS-owe potrwa do 25 października do godziny 23.59.59.

Aktualne wyniki głosowania wraz z listą kandydatów znajdują się pod adresem: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/996588,wybieramy-idealnego-gospodarza-glosuj-na-najpopularniejszego-wojta-i-burmistrza-malopolski,id,t.html

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz