Event z Formułą 126!

Formuła 126p

Już 13-go października 2013r. na stadionie w Wiśniczu Stowarzyszenie ProMotorsports organizuje Event z Formułą 126. W Evencie wezmą udział zaproszeni goście i dziennikarze, którzy będą mogli zapoznać się z formą przyszłorocznego cyklu wyścigów Fiatów 126, nawiązującego do dawnego, widowiskowego Pucharu Prince`a.

Działacze Stowarzyszenia ProMotorsports wspólnie z jego sympatykami szukając nowych, atrakcyjnych pomysłów na polski sport motorowy postanowili wyciągnąć co najlepsze z różnych dyscyplin motorowych i połączyć w całość: walkę „błotnik w błotnik” z NASCAR-u, luźną nawierzchnię z Rallycrossu, która w zimie przeistoczy się w scenerię, jaką znamy z Andros Trophy, dodać do tego duszę polskiej motoryzacji – Fiata 126p – oraz koleżeńską atmosferę, jaka towarzyszyła rajdom i wyścigom w latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku – i wszystko to zamknąć na dogodnym dla kibiców oraz mediów obiekcie.

Podczas tego dnia będzie można z bliska obejrzeć specjalnie przygotowane do sportu Fiaty 126, porozmawiać z ich kierowcami, jak również poczuć z bliska klimat towarzyszący sportom motorowym.

Wstęp na trybuny Stadionu dla widzów będzie wolny, niemniej jednak organizatorzy proszą o bezwzględne podporządkowywanie się poleceniom osób zabezpieczających imprezę, oraz nie zajmowanie miejsc w pierwszym rzędzie trybun.

Partnerem Stowarzyszenia ProMotorosports jest firma Styła Auto Serwis. Bieżące informacje oraz kontakt z organizatorami Eventu można znaleźć na stronie www.F126.pl

Bądź pierwszym który skomentuje

Dodaj komentarz